Kinnita õppima asumine

Info sisseastumiskatsete tulemuse kohta leiab keskkonnast SAIS või vastuvõtukomisjonist. Samuti saab kinnitada oma õppima asumist keskkonnas SAIS  või vastuvõtukomisjonis.

Valitud erialale õppima asumise kinnituse kord SAIS keskonnas:

Kui olete saavutanud vajaliku koguse punkte ja olete vastuvõetav saabub keskkonnast SAIS Teie e-posti aadressile teade, et olete Vastuvõetav. 

Seejärel:

  • peate sisenema keskkonda SAIS.ee ( selleks on vajalik kehtiv ID kaart, mobiili-ID või HaridID paroolidega - Pin 1) ja kinnitama oma õppima asumine. Selleks vajutage nuppu Tulen õppima, loobumise korral valige loetelust Loobun õppekohast;
  • võite pöörduda vastuvõttu komisjoni poole telefoni teel või tulla kohale ning kinnitada oma õppima asumine või loobumine õppekohast.

Juhul kui Teie avalduse juures on keskkonnas SAIS staatus  Kandideeriv, tähendab see seda, et hetkel ei ole te vastuvõetav. Teie staatus võib muutuda pingereas juhul, kui keegi loobub õppekohast.

NB! Jälgida oma staatust saate keskkonnas SAIS avalikus vaates. Leidke oma koht enda nime või avalduse nr järgi  Jooksev pingerida või Vastuvõetute nimekiri. Avalduse nr leiate paberkandjal olevalt avalduse ülevalt paremalt nurgast.

Pingerida saate jälgida SIIT.

Infot vastuvõtu tulemuste kohta ja kinnitada oma õppima asumine, saab teha tööpäevadel kella 9:00 – 15:00 vastuvõtukomisjonis:

  • Sillamäe, Tallinna mnt. 13, ruum 1-32, telefon +372 56281728
  • Narva, Kreenholmi 45, ruum L132, telefon +372 56971102
  • Jõhvi, Kutse 13, ruum B118, telefon +372 53088342

Lisainfo: vastuvott@ivkhk.ee