Uudised

Appi tõttavad noored IT-spetsialistid 21. veebruar Karen Sukiasyan

Kolmapäeval, 15. veebruaril abistasid teise ja neljanda kursuse infotehnoloogia õpilased eakaid Jõhvi keskraamatukogus.


Noored aitasid uuendada tarkvara, installeerida oma telefoni mobiilirakendusi ning andsid nõu nende kasutamiseks, õpetasid selfie-de tegemist ja lähedastega failide jagamist. Kaasaegsed tehnoloogiad on meie ellu integreeritud sünnist saati, mida ei saa öelda eakate kohta, kelle jaoks on sageli vidinate kasutamine keeruline. Kuid paljud eakad inimesed keelduvad "tehniliselt" vananemast, nad kasutavad aktiivselt üha enam Internetti ja universaalseid vidinaid. Selles küsimuses tulevad appi meie õpilased. 

Tekst ja foto: Karen Sukiasyan

Noored aitasid uuendada tarkvara, installeerida oma telefoni mobiilirakendusi ning andsid nõu nende kasutamiseks, õpetasid selfie-de tegemist ja lähedastega failide jagamist. Kaasaegsed tehnoloogiad on meie ellu integreeritud sünnist saati, mida ei saa öelda eakate kohta, kelle jaoks on sageli vidinate kasutamine keeruline. Kuid paljud eakad inimesed keelduvad "tehniliselt" vananemast, nad kasutavad aktiivselt üha enam Internetti ja universaalseid vidinaid. Selles küsimuses tulevad appi meie õpilased. 

Tekst ja foto: Karen Sukiasyan