Uudised

Elektrikud taas katsetasid pinget 10. veebruar Karen Sukiasyan

Eesti parimad noored elektrikud võistlesid 6.-7. detsembrini Vana-Võidus Viljandi Kutseõppekeskuses. Elektriku kutsemeistrivõistlusel osalesid 15 elektriku eriala õpilast 8 kutsekoolist, nende hulgas kaks – Vladislav Grigorjev ja Vjatšeslav Saulits – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusest.


Vladislav Grigoriev pälvis teise koha!

Võistlus toimus saate „Noor Meister“ raames, mida võib järele vaadata siin: https://www.kanal2.ee/et/t/8795/noor-meister

Sel aastal võistlustöö koosnes kolmest osast (eelvoor, finaal ja superfinaal) ning ülesannete nominaalne täitmisaeg oli 9 tundi. Selle aja jooksul pidid noored elektrikud tegema teoreetiliste  teadmiste  kontrolltesti, koostama valgustuse („koridorivalgusti“  ja  „töökohavalgusti“)  ning elektriajami jõu- ja juhtimisahela paigaldustöid ehitise elektripaigaldises. 

Täname võistlusel osalenud noori ja nende juhendajaid Valentina Volkovat ja Nadežda Veilerit meie kooli hea esindamise eest!

Tekst: Karen Sukiasyan

Foto: Noor Meister Facebook

 

Vladislav Grigoriev pälvis teise koha!

Võistlus toimus saate „Noor Meister“ raames, mida võib järele vaadata siin: https://www.kanal2.ee/et/t/8795/noor-meister

Sel aastal võistlustöö koosnes kolmest osast (eelvoor, finaal ja superfinaal) ning ülesannete nominaalne täitmisaeg oli 9 tundi. Selle aja jooksul pidid noored elektrikud tegema teoreetiliste  teadmiste  kontrolltesti, koostama valgustuse („koridorivalgusti“  ja  „töökohavalgusti“)  ning elektriajami jõu- ja juhtimisahela paigaldustöid ehitise elektripaigaldises. 

Täname võistlusel osalenud noori ja nende juhendajaid Valentina Volkovat ja Nadežda Veilerit meie kooli hea esindamise eest!

Tekst: Karen Sukiasyan


Foto: Noor Meister Facebook