Uudised

IVKHK õpilasesinduse president tervitab kõiki! 15. detsember Sergei Jegorovtsev

Minu nimi on Kelly Kleidov ja ma olen IVKHK õpilasesinduse president.


Juba esimesest päevast olin ma kindel, et saan juhtiva rolliga hakkama, ja et meid ootab ees tore aasta, kuna olen juba kolm aastat puutunud kokku õpilasesindustega. Ei läinud palju aega mööda, kuni sain korraldada üritusi ja sain ülevaate õpilasesinduse tegevustest. Luban, et õpilasesindusse kuulumine on lõbus ja huvitav!
Minu jaoks on juhtimine midagi uut, aga usun, et mina ja minu meeskonna ideed ja plaanid teevad meie koolielu huvitavaks. Ootan kõikidelt huvitavaid ideid, et muuta meie koolielu toredamaks ja lõbusamaks.

Tänan kõiki usalduse eest!

Foto: IVKHK

Juba esimesest päevast olin ma kindel, et saan juhtiva rolliga hakkama, ja et meid ootab ees tore aasta, kuna olen juba kolm aastat puutunud kokku õpilasesindustega. Ei läinud palju aega mööda, kuni sain korraldada üritusi ja sain ülevaate õpilasesinduse tegevustest. Luban, et õpilasesindusse kuulumine on lõbus ja huvitav!
Minu jaoks on juhtimine midagi uut, aga usun, et mina ja minu meeskonna ideed ja plaanid teevad meie koolielu huvitavaks. Ootan kõikidelt huvitavaid ideid, et muuta meie koolielu toredamaks ja lõbusamaks.

Tänan kõiki usalduse eest!

Foto: IVKHK