Uudised

Koolisisene konkurss “Tee mulle üks särgi disain!” 02. juuni Katrin Puusepp

Aprill-mai toimus üks äge koostöö meie kooli spordiürituste entusiastide eestvedamisel, nimelt koos IT ja multimeedia osakonnaga korraldati särgi kujunduse konkurss Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse esindamiseks.


Kokku osales 23 õpilast, iga laekunud töö paistis omamoodi silma. Kõigi tööde seast valiti välja kolm parimat, millest esimese koha disain saadeti juba trükki.  

Esimese koha omaniku töö oli väga läbimõeldud, trendikas ning paistis žüriile hästi silma. Meil on hea meel näha, et meie õpilased on talendikad, maitsekad ning nende töö on kvaliteetne ja viimistletud.

I KOHT Dina Pulkina (NKKGp23)

II KOHT Lalita Trilljärv (NPMM22)

III KOHT Anastasiia Sikut (NKMM22)

Palju õnne konkurssi võitjatele ning täname kõiki osalejaid aktiivse panuse eest!

Täname ka Deniss Volkovit ja Dmitri Pulkinit, et tulite meie konkurssi ideega kaasa ning täname meie konkurssi žüriid, kuhu kuulusid Olga Laar, Denis Volkov, Ander Sile, Liivi Laurent, Sergei Jegorovtsev, Tatjana Bohhan, Alisa Piutsep, Katrin Puusepp. 


Kutseharidusega sammud julgelt tulevikku!

Tekst ja foto: Katrin Puusepp

Kokku osales 23 õpilast, iga laekunud töö paistis omamoodi silma. Kõigi tööde seast valiti välja kolm parimat, millest esimese koha disain saadeti juba trükki.  

Esimese koha omaniku töö oli väga läbimõeldud, trendikas ning paistis žüriile hästi silma. Meil on hea meel näha, et meie õpilased on talendikad, maitsekad ning nende töö on kvaliteetne ja viimistletud.

I KOHT Dina Pulkina (NKKGp23)

II KOHT Lalita Trilljärv (NPMM22)

III KOHT Anastasiia Sikut (NKMM22)

Palju õnne konkurssi võitjatele ning täname kõiki osalejaid aktiivse panuse eest!

Täname ka Deniss Volkovit ja Dmitri Pulkinit, et tulite meie konkurssi ideega kaasa ning täname meie konkurssi žüriid, kuhu kuulusid Olga Laar, Denis Volkov, Ander Sile, Liivi Laurent, Sergei Jegorovtsev, Tatjana Bohhan, Alisa Piutsep, Katrin Puusepp. 


Kutseharidusega sammud julgelt tulevikku!


Tekst ja foto: Katrin Puusepp