Meie lood

TalTechi tutvustusüritus INIT 2023 08. märts Karen Sukiasyan

Laupäeval käisid 1. ja 3. kursuse tarkvaraarendajad Tallinna Tehnikaülikooli poolt korraldatud IT bakalaureuseõppe õppekavade tutvustusüritusel Tallinnas - INIT2023.


Esimese päeva jooksul tutvusid meie õpilased põgusalt selliste õppekavaga nagu informaatika, IT-süsteemide administreerimine, IT-süsteemide arendus, küberturbe tehnoloogiad, riistvara arendus ja programmeerimine ning äriinfotehnoloogia.

Külastati ka kahte õpituba - HTML5-s veebirakenduste arendamise ja avatud allikatest info otsimise teemadel.

Tekst ja foto: Rimma Erikainen

Esimese päeva jooksul tutvusid meie õpilased põgusalt selliste õppekavaga nagu informaatika, IT-süsteemide administreerimine, IT-süsteemide arendus, küberturbe tehnoloogiad, riistvara arendus ja programmeerimine ning äriinfotehnoloogia.

Külastati ka kahte õpituba - HTML5-s veebirakenduste arendamise ja avatud allikatest info otsimise teemadel.

Tekst ja foto: Rimma Erikainen