Новости

Creative Narva moeetendus 15. января ivkhk_editor

Pühapäeval, 13. jaanuaril, toimus Narva Vaba Lava teatrikeskuses moebrändide konkursi Creative Narva raames finaalne moeetendus. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusest osales finaalis 6 meeskonda: LIKE LOOK, Misturin Design, STAY SMART, KLBHV, Forever Young,  SIDDHI.


Meie meeskond LIKE LOOK (Jelena Kolessova – kutseõpetaja, Alla Egorova - NPRA18, rätsep, Oksana Solovjova - NPRÕ18) saavutas laste ja noorte kollektsiooniga teise koha ja eriauhinna Tallinna Loomeinkubaatori poolt.

Meeskond Mistjurin Design, mille koosseisus olid ka meie õpilased, sai eriauhinna ajakirja “Jana” lugejate ja Delfi RUS hääletuse tulemusel.

Rahva hääletuse tulemusel sai eriauhinna meeskond B´MOR Design, mille koosseisus oli IVKHK õppegrupi NPRA18  õpilane Julia Puhhova.

Meie meeskond KLBHV (Veera Kalabuhhova - kutseõpetaja, Nataliia Batluk - NPTK18, tekstiilikäsitöö) sai eriauhinna RMK poolt.

Õnnitleme kõiki osalejaid ja täname korraldajaid!

Meie meeskond LIKE LOOK (Jelena Kolessova – kutseõpetaja, Alla Egorova - NPRA18, rätsep, Oksana Solovjova - NPRÕ18) saavutas laste ja noorte kollektsiooniga teise koha ja eriauhinna Tallinna Loomeinkubaatori poolt.

Meeskond Mistjurin Design, mille koosseisus olid ka meie õpilased, sai eriauhinna ajakirja “Jana” lugejate ja Delfi RUS hääletuse tulemusel.

Rahva hääletuse tulemusel sai eriauhinna meeskond B´MOR Design, mille koosseisus oli IVKHK õppegrupi NPRA18  õpilane Julia Puhhova.

Meie meeskond KLBHV (Veera Kalabuhhova - kutseõpetaja, Nataliia Batluk - NPTK18, tekstiilikäsitöö) sai eriauhinna RMK poolt.

Õnnitleme kõiki osalejaid ja täname korraldajaid!