Наши истории

Graafilise disaini ja fotograafia võistlus Prin(t)ouch 2019 02. декабря ivkhk_editor


Ajavahemikul 27. - 29.11.2019 osalesid Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse multimeedia eriala õpilased Tatjana Motyleva ja Valeria Žerebtsova rahvusvahelisel Prin(t)ouch 2019 kutsevõitlusel graafilise disaini ja fotograafia alal.

Rahvusvahelisel konkursil osalesid õpilased seitsme riigi kutsekoolidest ja kõrgematest kunstikoolidest. Konkurents oli suur. Tehniliste ülesannete peapartneriks oli Vabariigi Presidendi Kantselei.

Kolmepäevaline võistlus oli kõigile väga põnev. Disainerid tegelesid #tõmbamekoomale kampaania firmagraafika ja elementide arendamisega, fotograafia võistluse käigus oli oluline otsida looduse mustreid ja peegeldada erinevaid ökosüsteeme sama kampaania jaoks.

Vaheajal oli osalejatel ka võimalus külastada Fotografistka ekspositsioone ja nautida suhtlemist.

Õpilaste jaoks oli osalemine hea kogemus ja võimalus rakendada oma teadmisi ning oskusi praktikas, et paremini süveneda eesti meedia maailma. Meie õpilased olid väga tublid ja said žüriilt tunnistused osalemise eest.

Valeria Žerebtsova sai personaalse erikiituse Riigikantselei esindaja poolt ning ka koostööettepaneku, et tema poolt valmistatud võistlustöid tulevikus avaldada.

Võistluse käigus sai loodud ka kontaktid teiste õppeasutusega.

Õpilaste ettevalmistus toimus Aleksandra Leštšuk ja Jevgenija Sadejeva juhendamisel.

 

Tekst ja foto: Aleksandra Leštšuk

Ajavahemikul 27. - 29.11.2019 osalesid Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse multimeedia eriala õpilased Tatjana Motyleva ja Valeria Žerebtsova rahvusvahelisel Prin(t)ouch 2019 kutsevõitlusel graafilise disaini ja fotograafia alal.

Rahvusvahelisel konkursil osalesid õpilased seitsme riigi kutsekoolidest ja kõrgematest kunstikoolidest. Konkurents oli suur. Tehniliste ülesannete peapartneriks oli Vabariigi Presidendi Kantselei.

Kolmepäevaline võistlus oli kõigile väga põnev. Disainerid tegelesid #tõmbamekoomale kampaania firmagraafika ja elementide arendamisega, fotograafia võistluse käigus oli oluline otsida looduse mustreid ja peegeldada erinevaid ökosüsteeme sama kampaania jaoks.

Vaheajal oli osalejatel ka võimalus külastada Fotografistka ekspositsioone ja nautida suhtlemist.

Õpilaste jaoks oli osalemine hea kogemus ja võimalus rakendada oma teadmisi ning oskusi praktikas, et paremini süveneda eesti meedia maailma. Meie õpilased olid väga tublid ja said žüriilt tunnistused osalemise eest.

Valeria Žerebtsova sai personaalse erikiituse Riigikantselei esindaja poolt ning ka koostööettepaneku, et tema poolt valmistatud võistlustöid tulevikus avaldada.

Võistluse käigus sai loodud ka kontaktid teiste õppeasutusega.

Õpilaste ettevalmistus toimus Aleksandra Leštšuk ja Jevgenija Sadejeva juhendamisel.

 

Tekst ja foto: Aleksandra Leštšuk