Учёба

Руководители групп

Руководители групп 2021-2022 учебного года


Учебная программа Группа с 01.09.2021 Руководитель группы
IT-süsteemide nooremspetsialist JKITp20 Rimma Erikainen
IT-süsteemide nooremspetsialist JKITp21 Rimma Erikainen
IT-süsteemide spetsialist JPITE20 Pauliine Agu
IT-süsteemide spetsialist (IT-Akadeemia) JPITE21 Pauliine Agu
IT-süsteemide nooremspetsialist NKITp20 Irina Erstling
IT-süsteemide nooremspetsialist NKITp21 Irina Erstling
IT-turvaspetsialist JKISp21 Rimma Erikainen
Multimeedia nooremspetsialist NPMM21 Viktoria Sokolovskaja
Multimeedia nooremspetsialist NPMM20 Viktoria Sokolovskaja
Multimeedia nooremspetsialist NPMMR19 Viktoria Sokolovskaja
Multimeedia nooremspetsialist NKMM21 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMM20 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMMp20 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMMp21 Irina Erstling
Plaatija NPPLp21 Jefim Šabarov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEPR19 Roman Kuznetsov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEP21 Roman Kuznetsov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEP20 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus  JPEVR19 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus JPEV20 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus NPEV20 Jefim Šabarov
Ehitusviimistlus NPEV21 Jefim Šabarov
Müürsepp SPMUp20 Jefim Šabarov
Ehitusviimistlus NPEV19 Jefim Šabarov
Kinnisvarahaldur NKKV20 Jefim Šabarov
Kinnisvarahaldur JKKVp21 Roman Kuznetsov
Sisetööde elektrik  JPELp20 Valentina Volkova
Sisetööde elektrik  NPELp20 Mihhail Tint
Sisetööde elektrik  NPELp21 Mihhail Tint
Sisetööde elektrik  JPELp21 Anton Bronnikov
Sisetööde elektrik  JPELEp20 Anton Bronnikov
Sisetööde elektrik  JPEL20 Svetlana Avdejeva
Sisetööde elektrik  JPEL21 Valeri Bõstrov
Automaatik JPASR19 Irina Leppik
Automaatik JPAS20 Valentina Volkova
Automaatik JPAS21 Valeri Bõstrov
Mehhatroonik NPMH19 Mihhail Tint
Mehhatroonik NPMH20 Mihhail Tint
Mehhatroonik NPMH21 Mihhail Tint
Mehhatroonik NKMHp20 Mihhail Tint
Mehhatroonik NKMHp21 Mihhail Tint
Klienditeenindaja kaubanduses NPKL21 Irina Ossipenko
Ärikorralduse spetsialist  NKAKp20 Tatjana Kink
Väikeettevõtja SKVEs20 Marina Pavlova
Ärikorralduse spetsialist NKAKs21 Ljudmila Protkunas
Juuksur JKJUE20 Svetlana Mokroussova
Juuksur JKJUE21 Natalia Turilova
Juuksur JPJUE19 Kersti Küttim
Juuksur JPJUE21 Vivian Kartsepp
Juuksur JPJUE20 Kersti Küttim
Mäetööline JPMTR19 Valeri Bõstrov
Keemiaprotsesside operaator  JKKTp20 Inga Lazarenko
Laborant JPLBR19 Inga Lazarenko
Laborant JPLB20 Svetlana Avdejeva
Laborant JPLB21 Valeri Bõstrov
Puhastusteenindaja NHPT21 Olga Vereštšagina
Tekstiilkäsitöö NPTK20 Irina Ersling
Raamatupidaja JKRPEs20 Kersti Küttim
Raamatupidaja NKRPs21 Zanna Tšvetkova
Raamatupidaja NKRPst21 Zanna Tšvetkova
Raamatupidaja NKRP20 Irina Osipenko
Kokk JPKOE19 Lea Urbalu
Toitlustusteenindus  JPTTE20 Jelena Kutšmuk
Toitlustusteenindus  JPTTE21 Jelena Kutšmuk
Kokk JPKOR19 Tatjana Kippar
Kokk JPKO20 Jelena Kutšmuk
Kokk JPKO21 Jelena Kutšmuk
Abikokk VHAK21 Larissa Tšistokletova
Kokk JPKKE20 Jelena Kutšmuk
Kokk SPKO21 Natalja Kaev
Kokk SPKO19 Ljudmila Protkunas
Kokk SPKO20 Natalja Gorjatševa
Abikokk SHAK21 Marina Pavlova
Köögiabiline  NHKA21 Jelena Orlova
Köögiabiline  SHKA20 Kristeli Peri
Kokk NPKO20 Žanna Gusseva
Kokk NPKO19 Liudmila Gavrilova
Kokk NPKO21 Maria Popova
Abikokk JHAKE21 Jelena Kutšmuk
Tisler JPTSE19 Roman Kuznetsov
Puidupingioperaator NHPPp21 Jefim Šabarov
Puidupingioperaator VHPPE21 Roman Kuznetsov
Keevitaja JPKV20 Artemida Toming
Keevitaja JPKVR19 Jelena Vilipp
Keevitus- ja metallitööd JPKM21 Olga Käärmann
Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja) VHKV21 Jelena Vilipp
Keevitus- ja metallitööd NPKMb21 Svetlana Makarova
Metallilõikepinkidel töötaja SPME19 Ljudmilla Protkunas
Metallilõikepinkidel töötaja SPMOp20 Juri Itsenko
Metallilõikepinkidel töötaja SPMOp21 Svetlana Makarova
Koostelukksepp SHKLp21 Svetlana Makarova
Keevitaja NPKV20 Tatjana Toropova
Keevitaja NPKV19 Tatjana Kink
Keevitus- ja metallitööd NPKMa21 Svetlana Makarova
Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja) NPKVp21 Svetlana Makarova
Mootorsõidukitehnik NPAT20 Julia Pill
Mootorsõidukitehnik NPAT19 Jelena Bulejeva
Mootorsõidukitehnik NPAT21 Svetlana Makarova
Mootorsõidukitehnik NPATp21 Svetlana Makarova
Reisikonsultant NKRK20 Valentina Kravtšuk
Turismikorraldaja NKTK21 Ksenia Rosenthal
Noorem tarkvaraarendaja JKTV20 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja JKTV21 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja JPTVR19 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTV20 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTV21 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTVE19 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja SPTVR19 Andrei Izmalkov
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) SPTV20 Andrei Izmalkov
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) SPTV21 Andrei Izmalkov
Noorem tarkvaraarendaja SKTVp20 Andrei Izmalkov
Kergete rõivaste rätsep JPRA20 Riina Tsukanova
Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine) JPRÕ21 Irina Tšužene
Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine) NPRÕt21 Tatjana Dolgovskaja
Kergete rõivaste rätsep NPRA20 Tatjana Dolgovskaja
Kergete rõivaste rätsep NPRA21 Irina Ossipenko
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPK20 Jelena Kutšmuk
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPKR19 Ella Tšernobai
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPK21 Jelena Kutšmuk
Kondiiter JPKN21 Jelena Kutšmuk
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia NPPK20 Anna Tultseva
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia NPPK19 Tatiana Lijepa
Pagar  NPPG21 Irina Burkina
Laotöötaja JPLT21 Julia Biblikova
Laotöötaja JPLT20 Julia Biblikova
Laotöötaja JPLTR19 Larissa Lavrentjeva
Laotöötaja SPLT19 Ljudmila Protkunas
Laotöötaja SPLT20 Marina Korol
Laotöötaja SPLT21 Julia Biblikova
Laotöötaja SPLTp21 Julia Biblikova
Laotöötaja SPLTp20 Juulia Nikolajeva
Veokorraldaja-logistik JPVLp20 Igor Mezelainen
Veokorraldaja-logistik SPVLs21 Julia Biblikova
Veokorraldaja-logistik NPVLp20 Tatjana Kink
Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik JHSH21 Tatjana Kippar
Kutsevalik NHKV21 Valentina Leštšuk
Учебная программа Группа с 01.09.2021 Руководитель группы
IT-süsteemide nooremspetsialist JKITp20 Rimma Erikainen
IT-süsteemide nooremspetsialist JKITp21 Rimma Erikainen
IT-süsteemide spetsialist JPITE20 Pauliine Agu
IT-süsteemide spetsialist (IT-Akadeemia) JPITE21 Pauliine Agu
IT-süsteemide nooremspetsialist NKITp20 Irina Erstling
IT-süsteemide nooremspetsialist NKITp21 Irina Erstling
IT-turvaspetsialist JKISp21 Rimma Erikainen
Multimeedia nooremspetsialist NPMM21 Viktoria Sokolovskaja
Multimeedia nooremspetsialist NPMM20 Viktoria Sokolovskaja
Multimeedia nooremspetsialist NPMMR19 Viktoria Sokolovskaja
Multimeedia nooremspetsialist NKMM21 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMM20 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMMp20 Irina Erstling
Multimeedia nooremspetsialist NKMMp21 Irina Erstling
Plaatija NPPLp21 Jefim Šabarov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEPR19 Roman Kuznetsov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEP21 Roman Kuznetsov
Puitkonstruktsioonide ehitus JPEP20 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus  JPEVR19 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus JPEV20 Roman Kuznetsov
Ehitusviimistlus NPEV20 Jefim Šabarov
Ehitusviimistlus NPEV21 Jefim Šabarov
Müürsepp SPMUp20 Jefim Šabarov
Ehitusviimistlus NPEV19 Jefim Šabarov
Kinnisvarahaldur NKKV20 Jefim Šabarov
Kinnisvarahaldur JKKVp21 Roman Kuznetsov
Sisetööde elektrik  JPELp20 Valentina Volkova
Sisetööde elektrik  NPELp20 Mihhail Tint
Sisetööde elektrik  NPELp21 Mihhail Tint
Sisetööde elektrik  JPELp21 Anton Bronnikov
Sisetööde elektrik  JPELEp20 Anton Bronnikov
Sisetööde elektrik  JPEL20 Svetlana Avdejeva
Sisetööde elektrik  JPEL21 Valeri Bõstrov
Automaatik JPASR19 Irina Leppik
Automaatik JPAS20 Valentina Volkova
Automaatik JPAS21 Valeri Bõstrov
Mehhatroonik NPMH19 Mihhail Tint
Mehhatroonik NPMH20 Mihhail Tint
Mehhatroonik NPMH21 Mihhail Tint
Mehhatroonik NKMHp20 Mihhail Tint
Mehhatroonik NKMHp21 Mihhail Tint
Klienditeenindaja kaubanduses NPKL21 Irina Ossipenko
Ärikorralduse spetsialist  NKAKp20 Tatjana Kink
Väikeettevõtja SKVEs20 Marina Pavlova
Ärikorralduse spetsialist NKAKs21 Ljudmila Protkunas
Juuksur JKJUE20 Svetlana Mokroussova
Juuksur JKJUE21 Natalia Turilova
Juuksur JPJUE19 Kersti Küttim
Juuksur JPJUE21 Vivian Kartsepp
Juuksur JPJUE20 Kersti Küttim
Mäetööline JPMTR19 Valeri Bõstrov
Keemiaprotsesside operaator  JKKTp20 Inga Lazarenko
Laborant JPLBR19 Inga Lazarenko
Laborant JPLB20 Svetlana Avdejeva
Laborant JPLB21 Valeri Bõstrov
Puhastusteenindaja NHPT21 Olga Vereštšagina
Tekstiilkäsitöö NPTK20 Irina Ersling
Raamatupidaja JKRPEs20 Kersti Küttim
Raamatupidaja NKRPs21 Zanna Tšvetkova
Raamatupidaja NKRPst21 Zanna Tšvetkova
Raamatupidaja NKRP20 Irina Osipenko
Kokk JPKOE19 Lea Urbalu
Toitlustusteenindus  JPTTE20 Jelena Kutšmuk
Toitlustusteenindus  JPTTE21 Jelena Kutšmuk
Kokk JPKOR19 Tatjana Kippar
Kokk JPKO20 Jelena Kutšmuk
Kokk JPKO21 Jelena Kutšmuk
Abikokk VHAK21 Larissa Tšistokletova
Kokk JPKKE20 Jelena Kutšmuk
Kokk SPKO21 Natalja Kaev
Kokk SPKO19 Ljudmila Protkunas
Kokk SPKO20 Natalja Gorjatševa
Abikokk SHAK21 Marina Pavlova
Köögiabiline  NHKA21 Jelena Orlova
Köögiabiline  SHKA20 Kristeli Peri
Kokk NPKO20 Žanna Gusseva
Kokk NPKO19 Liudmila Gavrilova
Kokk NPKO21 Maria Popova
Abikokk JHAKE21 Jelena Kutšmuk
Tisler JPTSE19 Roman Kuznetsov
Puidupingioperaator NHPPp21 Jefim Šabarov
Puidupingioperaator VHPPE21 Roman Kuznetsov
Keevitaja JPKV20 Artemida Toming
Keevitaja JPKVR19 Jelena Vilipp
Keevitus- ja metallitööd JPKM21 Olga Käärmann
Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja) VHKV21 Jelena Vilipp
Keevitus- ja metallitööd NPKMb21 Svetlana Makarova
Metallilõikepinkidel töötaja SPME19 Ljudmilla Protkunas
Metallilõikepinkidel töötaja SPMOp20 Juri Itsenko
Metallilõikepinkidel töötaja SPMOp21 Svetlana Makarova
Koostelukksepp SHKLp21 Svetlana Makarova
Keevitaja NPKV20 Tatjana Toropova
Keevitaja NPKV19 Tatjana Kink
Keevitus- ja metallitööd NPKMa21 Svetlana Makarova
Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja) NPKVp21 Svetlana Makarova
Mootorsõidukitehnik NPAT20 Julia Pill
Mootorsõidukitehnik NPAT19 Jelena Bulejeva
Mootorsõidukitehnik NPAT21 Svetlana Makarova
Mootorsõidukitehnik NPATp21 Svetlana Makarova
Reisikonsultant NKRK20 Valentina Kravtšuk
Turismikorraldaja NKTK21 Ksenia Rosenthal
Noorem tarkvaraarendaja JKTV20 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja JKTV21 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja JPTVR19 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTV20 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTV21 Rimma Erikainen
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) JPTVE19 Pauliine Agu
Noorem tarkvaraarendaja SPTVR19 Andrei Izmalkov
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) SPTV20 Andrei Izmalkov
Tarkvaraarendaja (IT-Akadeemia) SPTV21 Andrei Izmalkov
Noorem tarkvaraarendaja SKTVp20 Andrei Izmalkov
Kergete rõivaste rätsep JPRA20 Riina Tsukanova
Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine) JPRÕ21 Irina Tšužene
Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine) NPRÕt21 Tatjana Dolgovskaja
Kergete rõivaste rätsep NPRA20 Tatjana Dolgovskaja
Kergete rõivaste rätsep NPRA21 Irina Ossipenko
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPK20 Jelena Kutšmuk
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPKR19 Ella Tšernobai
Pagari ja kondiitritoodete tehnoloogia  JPPK21 Jelena Kutšmuk
Kondiiter JPKN21 Jelena Kutšmuk
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia NPPK20 Anna Tultseva
Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia NPPK19 Tatiana Lijepa
Pagar  NPPG21 Irina Burkina
Laotöötaja JPLT21 Julia Biblikova
Laotöötaja JPLT20 Julia Biblikova
Laotöötaja JPLTR19 Larissa Lavrentjeva
Laotöötaja SPLT19 Ljudmila Protkunas
Laotöötaja SPLT20 Marina Korol
Laotöötaja SPLT21 Julia Biblikova
Laotöötaja SPLTp21 Julia Biblikova
Laotöötaja SPLTp20 Juulia Nikolajeva
Veokorraldaja-logistik JPVLp20 Igor Mezelainen
Veokorraldaja-logistik SPVLs21 Julia Biblikova
Veokorraldaja-logistik NPVLp20 Tatjana Kink
Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik JHSH21 Tatjana Kippar
Kutsevalik NHKV21 Valentina Leštšuk